Zaplecze

Pomieszczenia

W naszej placówce prowadzimy pięć grup dla dzieci.
Każda grupa posiada przestronne sale do zabawy, osobną jadalnię i łazienkę.

Sale terapeutyczne

Posiadamy 5 odrębnych sal terapeutycznych dla dzieci w których pracują specjaliści: logopeda, psycholog, pedagog, fizjoterapeuta oraz terapeuta SI (integracji sensorycznej).

Zabawki

Żłobek zapewnia dzieciom dostosowane do wielu zabawki edukacyjne, sprzęt gimnastyczny, rowerki, jeździki i wiele innych atrakcji.

Ogród

Nasz budynek stoi z dala od ulicy i otoczony jest pięknym ogrodem pełnym zieleni, wyposażonym w zjeżdżalnie, drewniany pociąg, bujaki i inny atrakcyjny sprzęt rekreacyjny. W sąsiedztwie żłobka znajdują się Alejki Grottgera i park Młynówka Królewska z dwoma placami zabaw.

Kuchnia

Posiadamy własne zaplecze kuchenne, gdzie przygotowywane są posiłki dla wszystkich dzieci z uwzględnieniem diet i zaleceń lekarskich dotyczących żywienia.

Sala muzyczna

W jednej z sal zabawowych stoi pianino wykorzystywane w trakcie zajęć z rytmiki, a także jako akompaniament przy występach i uroczystościach z udziałem Dzieci. Sala jest na tyle obszerna, że mieści się tam również publiczność - Rodzice i Dziadkowie małych artystów.
Dzieci tańczą, śpiewają i recytują oraz grają na bębenkach, tamburynach i trójkątach.

Wózkownia

Dla Rodziców dostępna jest wózkownia, w której mogą pozostawić wózki i foteliki samochodowe, także sanki i rowerki, a nawet nartki. Dzięki położeniu żłobka przy Młynówce Królewskiej z niemal całej Krowodrzy można dotrzeć do nas bezpiecznymi alejkami, więc wielu Rodziców korzysta z możliwości spaceru i przechowania u nas pojazdów swoich Pociech.